top of page

Salon Maripossa Styl powstał z myślą o Tobie!

 

Maripossa Styl  (mariposa z hiszp. motyl). Nazwa salonu symbolizuje przemianę podobną do tej jaka zachodzi nim motyl zachwyci nas swoim pięknem.

Mimo, że nasza marka ma już ponad 11 lat to 28 stycznia 2023 roku Maripossa Styl urodziła się na nowo w zupełnie nowej lokalizacji!

Paulina Kulis 26.08-078 got.jpg

Zajmuję się stylizacją paznokci już od ponad 12stu lat, a od 5ciu lat jestem instruktorem stylizacji paznokci. Salon Maripossa Styl prowadzę od 2012 roku. Maripossa jest moim „pierwszym, dzieckiem”, ponieważ moje dzieci pojawiły się dopiero po niej. Bardzo mi zależało na tym aby stworzyć zgrany, profesjonalny zespół ludzi z pasją oraz wyjątkowe miejsce, w którym tworzy się  piękne paznokcie, a usługa charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i gdzie w 100% stawia się na bezpieczeństwo, przestrzega zasad dezynfekcji oraz sterylizacji. I muszę przyznać, że Maripossa Styl przerosła moje oczekiwania ale to wszystko nie mogłoby się udać gdyby nie mój cudowny Team Maripossa Styl!

Gdybym miała opisać Mariposs'ę w trzech słowach byłyby to:

JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, PROFESJONALIZM.

Zapraszam!

Mam nadzieję, że będziesz czuć się u nas wyjątkowo

image_6487327 (1).JPG

W naszej pracy jakość obsługi stawiamy na pierwszym miejscu. Pragniemy zapewnić Ci najwyższy poziom satysfakcji i zadowolenia. Wysoka jakość usługi wynika z wysokiej jakości produktów profesjonalnych, profesjonalnych sprzętów, ale przede wszystkim z profesjonalizmu naszych pracowników. Jesteśmy salonem partnerskim renomowanej, profesjonalnej marki produktów do stylizacji paznokci Słowianka Nail Trends.

Chcemy abyś czuł się u nas bezpiecznie. Mamy świadomość jak ważne jest przestrzeganie zasad higieny pracy, prawidłowe wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji, stosowanie jednorazowych narzędzi i rękawiczek ochronnych.  Kwestie dezynfekcji i sterylizacji traktujemy priorytetowo. Sterylizację narzędzi przeprowadzamy w sterylizatorze parowo ciśnieniowym. Tylko takie działania zapewniają bezpieczeństwo.

 

IMG_4670 (1).jpeg
IMG_4548.jpeg
bottom of page