Salon Maripossa Styl powstał z myślą o Tobie!

 

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy miejsce, gdzie możesz się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków. Nadaliśmy mu nazwę Maripossa Styl  (mariposa z hiszp. motyl) odwołując się do symboliki lekkości motyla, jego przemiany zewnętrznej i radości. Jesteśmy wyjątkowym salonem o komfortowym, nowocześnie i przytulnie urządzonym wnętrzu, gdzie nasi goście mogą się rozkoszować smakiem aromatycznego espresso lub caffe latte.

JAKOŚĆ... w naszej pracy jakość obsługi stawiamy na pierwszym miejscu. Pragniemy zapewnić Ci najwyższy poziom satysfakcji i zadowolenia. Wysoka jakość usługi wynika z wysokiej jakości produktów profesjonalnych, profesjonalnych sprzętów, ale także z mocno przestrzeganych zasad dezynfekcji i sterylizacji oraz naszej profesjonalnej kadry. Jesteśmy salonem partnerskim renomowanej, profesjonlnej marki produktów do stylizacji paznokci Słowianka.

BEZPIECZEŃSTWO... chcemy abyś czuł się bezpiecznie oddając się w nasze ręce. Mamy świadomość jak ważne jest przestrzeganie zasad higieny pracy, prawidłowe wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji, stosowanie jednorazowych narzędzi i rękawiczek ochronnych.  Kwestie dezynfekcji i sterylizacji traktujemy priorytetowo. Sterylizację narzędzi przeprowadzamy w sterylizatorze parowo ciśnieniowym. Tylko takie działania zapewniają bezpieczeństwo.

 

PROFESJONALIZM... pracujemy tylko na profesjonalnych sprzętach, produktach i narzędziach. Nasz zespół to wykwalifikowane osoby, które w swoim stażu pracy zdobywały doświadczenia i wiedzę zawodową w różnych miejscach. Maripossa Styl została zbudowana na fundamencie naszych doświadczeń. Profesjonalizm to jakość, którą utrzymujemy, a także bezpieczeństwo, które zapewniamy.

     ul. Kniaźnina 4, Kraków

     maripossastyl@gmail.com

     781324614

 

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9.00-21.00

sobota 9.00-20.00

niedziela: nieczynne

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now