Salon Maripossa Styl powstał z myślą o Tobie!

 

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy miejsce, gdzie możesz się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków. Nadaliśmy mu nazwę Maripossa Styl  (mariposa z hiszp. motyl) odwołując się do symboliki lekkości motyla, jego przemiany zewnętrznej i radości. Jesteśmy wyjątkowym salonem o komfortowym, nowocześnie i przytulnie urządzonym wnętrzu, gdzie nasi goście mogą się rozkoszować smakiem aromatycznego espresso lub caffe latte.

Zajmuję się stylizacją paznokci już od 10ciu lat, salon Maripossa Styl prowadzę od 2012 roku. Maripossa jest w pewnym sensie moim „pierwszym dzieckiem”, ponieważ moje dzieci pojawiły się dopiero po niej. Bardzo mi zależało na tym aby stworzyć zgrany, profesjonlany zespół ludzi z pasją oraz wyjątkowe, przytulne miejsce, w którym robi się  piękne paznokcie, a usługa charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i gdzie w 100% stawia się na bezpieczeństwo, przestrzega zasad dezynfekcji oraz sterylizacji.

Gdybym miała opisać Mariposs'ę w trzech słowach byłyby to:

JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, PROFESJONALIZM.

Zapraszam!

Mam nadzieję, że będziesz czuć się u nas wyjątkowo

Paulina Kuliś

JAKOŚĆ... w naszej pracy jakość obsługi stawiamy na pierwszym miejscu. Pragniemy zapewnić Ci najwyższy poziom satysfakcji i zadowolenia. Wysoka jakość usługi wynika z wysokiej jakości produktów profesjonalnych, profesjonalnych sprzętów, ale także z mocno przestrzeganych zasad dezynfekcji i sterylizacji oraz naszej profesjonalnej kadry. Jesteśmy salonem partnerskim renomowanej, profesjonlnej marki produktów do stylizacji paznokci Słowianka.

BEZPIECZEŃSTWO... chcemy abyś czuł się bezpiecznie oddając się w nasze ręce. Mamy świadomość jak ważne jest przestrzeganie zasad higieny pracy, prawidłowe wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji, stosowanie jednorazowych narzędzi i rękawiczek ochronnych.  Kwestie dezynfekcji i sterylizacji traktujemy priorytetowo. Sterylizację narzędzi przeprowadzamy w sterylizatorze parowo ciśnieniowym. Tylko takie działania zapewniają bezpieczeństwo.

 

PROFESJONALIZM... pracujemy tylko na profesjonalnych sprzętach, produktach i narzędziach. Nasz zespół to wykwalifikowane osoby, które w swoim stażu pracy zdobywały doświadczenia i wiedzę zawodową w różnych miejscach. Maripossa Styl została zbudowana na fundamencie naszych doświadczeń. Profesjonalizm to jakość, którą utrzymujemy, a także bezpieczeństwo, które zapewniamy.

20210217_105811kopia.jpg