Salon Maripossa Styl powstał z myślą o Tobie!

 

Maripossa Styl  (mariposa z hiszp. motyl). Nazwa salonu symbolizuje przemianę podobną do tej jaka zachodzi nim motyl zachwyci nas swoim pięknem.

Paulina Kulis 26.08-078 got.jpg

Zajmuję się stylizacją paznokci już od ponad 10ciu lat. salon Maripossa Styl prowadzę od 2012 roku. Maripossa jest moim „pierwszym dzieckiem”, ponieważ moje dzieci pojawiły się dopiero po niej. Bardzo mi zależało na tym aby stworzyć zgrany, profesjonalny zespół ludzi z pasją oraz wyjątkowe, przytulne miejsce, w którym robi się  piękne paznokcie, a usługa charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i gdzie w 100% stawia się na bezpieczeństwo, przestrzega zasad dezynfekcji oraz sterylizacji.

Gdybym miała opisać Mariposs'ę w trzech słowach byłyby to:

JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, PROFESJONALIZM.

Zapraszam!

Mam nadzieję, że będziesz czuć się u nas wyjątkowo

Paulina Kuliś

W naszej pracy jakość obsługi stawiamy na pierwszym miejscu. Pragniemy zapewnić Ci najwyższy poziom satysfakcji i zadowolenia. Wysoka jakość usługi wynika z wysokiej jakości produktów profesjonalnych, profesjonalnych sprzętów, ale przede wszystkim z profesjonalizmu naszych pracowników. Jesteśmy salonem partnerskim renomowanej, profesjonalnej marki produktów do stylizacji paznokci Słowianka Nail Trends.

Chcemy abyś czuł się u nas bezpiecznie. Mamy świadomość jak ważne jest przestrzeganie zasad higieny pracy, prawidłowe wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji, stosowanie jednorazowych narzędzi i rękawiczek ochronnych.  Kwestie dezynfekcji i sterylizacji traktujemy priorytetowo. Sterylizację narzędzi przeprowadzamy w sterylizatorze parowo ciśnieniowym. Tylko takie działania zapewniają bezpieczeństwo.

 

20210217_105811kopia.jpg